A było tak pięknie :)

To niewiarygodne, ale 2 miesiące mijają od czasu pamiętnego ślubu Judyty i Szymona.
Zaiste piękny był to ślub i iście wesołe wesele aleeee ja nie o tym ! Cieszy mnie ogromnie fakt, że mogłam piękną pannę młodą przygotować do tego dnia i że makijaż wyszedł spod mojej ręki.

Parę zdjęć przedstawiam poniżej. Co ważne, w końcu mogę się pochwalić jakimiś zdjęciami ślubnymi bo tego typu makijaży wykonuję całkiem sporo ale jakoś tak zazwyczaj sprawy się układały, że zdjęć dokumentujących nie miałam.

Dla chętnych, zapraszam do zajrzenia na stronę Sławka, gdzie znajdziecie szeroką relację z wesela plus zdjęcia z przepięknego i magicznego pleneru. Do zdjęć plenerowych również miałam okazję Judytkę pomejkapować oraz przygotować fryzurkę :)
Zdjęcie pt: jak będziesz niegrzeczna, to Ci wsadzę pędzelek do oka, zobaczysz :P


Dziubek, będziemy nakładać róż :)


Na koniec bonusik :D

Na końcu małe podziękowania dla Judyty i Szymona, za to, że mogłam te zdjęcia wykorzystać :*

5 komentarze:

 1. Jaka Ty jesteś ładna *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Edytko, to my Ci dziękujemy bardzo serdecznie:*, za piękny makijaż, cudowną atmosferę, zawsze pełną śmiechu:) i za poświęcenie, które jest udokumentowane na zdjęciach:D A wszystkim przyszłym pannom młodym, mogę powiedzieć jedno- ZDECYDOWANIE POLECAM!!! Judyta

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana przepiękny makijaż i panna młoda no i oczywiście Ty sama;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojjj dziękuję :) Aż się normalnie wzruszyłam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny makijaż. Panna młoda musiała być bardzo z niego zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects