CASTING DO ESKA TV

Pisałam Wam ostatnio, że będę potrzebowała Waszej pomocy...

Nadszedł w końcu ten dzień i już spieszę wytłumaczyć o co chodzi, otóż ruszył casting na twarz ESKI TV. Postanowiłam wziąć w nim udział. Warunkiem uczestnictwa jest nakręcenie 60 sekundowego filmu prezentującego własną osobę, następnie wrzucenie go na youtube i udostępnienie na stronie eski tv.

W pierwszym etapie całe moje zadanie polega na tym, że muszę sama promować swój film i zbierać jak najwięcej głosów dlatego też bez Was, jakiegokolwiek filmu bym nie nakręciła, nie będzie miało to większego sensu.

Co należy zrobić? Pod moim filmem są dwa przyciski "jest super" i "jest do bani". Oczywiście tego drugiego buttona nie bierzemy pod uwagę :) Należy nacisnąć na "jest super" i zarejestrować się albo oddać głos logując się na Facebooku. Głosować można raz dziennie i tak aż to 5 lipca.

Ale to nie wszystko - na prawo od filmu widnieje napis "wypromuj na gwiazdę Eska TV". Jeżeli chcecie mi pomóc, to naciśnijcie na "lubię to" - w ten sposób ustawiacie mnie wyżej w rankingu najlepiej promujących się osób :)

Wiem, że dużo pisania z mojej strony ale tak naprawdę wszystko zajmuje parę sekund :)

Liczę na Was - wiem, że mnie nie zawiedziecie! :) Tak jak wspomniałam, bez Was nie mam kompletnie żadnych szans!

Link do filmu poniżej :

http://www.eska.tv/casting-prezentacja/bellucci/1304

W tym miejscu chciałam bardzo serdecznie podziękować ŁUKASZOWI CZEMPIKOWI za to, że wykonał taki kawał dobrej roboty i zgodził się na włożenie ogromu pracy w ten film, zupełnie bezinteresownie. Bez niego, ten film w ogóle by nie powstał ! Za zaangażowanie, ogromne serce i pozytywne nastawienie, bardzo Ci ŁUKASZ dziękuję :):):) Mam nadzieję, że przyjdzie dzień, kiedy to będę mogła Ci się odwdzięczyć ...


A poniżej zdjęcia z mojej ostatniej sesji ze Sławkiem
4 komentarze:

 1. Świetny filmik - myślę, że masz spore szanse ;) Co do zdjęć - naprawdę fajne ;) Podoba mi się makijaż.

  Pozdrawiam,
  Joanna z THE VIOLIN STYLE

  PS. U mnie jest nowa stylizacja + KONKURS, a nawet trzy ;) Będzie mi miło jak zajrzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i czemu się ludziskom nie chwalisz, że przeszłaś do kolejnego etapu? ;P Wiedziałam, że Ci się uda :) Jeszcze raz gratuluję!:)

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects