Teraz się zdziwicie - odkrywam tajemnicę ! :)

Halo Halo!


Słuchajcie, dzisiaj bardzo ważny dla mnie dzień! W końcu mogę się wytłumaczyć i pochwalić, czemu nie wrzucam makijaży itd.

Tak się składa, że niedługo po wypuszczeniu mojego poradnika, zgłosiło się do mnie wydawnictwo, które chce wydać moje mądrości :D

Jak wcześniej Wam pisałam, poziom tego co teraz nt. wizażu jest na rynku jest kiepski i ludzie z wydawnictwa też to widzą. Zaproponowali, żebyśmy przygotowali kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet o tym jak o siebie dbać i co robić, żeby wyglądać pięknie.

Żeby to nie były suche teksty, które trudno zrozumieć, ustaliliśmy z wydawcą, iż nasz materiał będzie miał formę kursów video. Przedstawimy tam, zarówno teorię, którą każda z nas powinna znać, ale też pokażemy w praktyce, krok po kroku,  jak o siebie zadbać i jak wykonać wszystkie makijaże!

W końcu zakończyliśmy wszystkie ustalenia i w mogę się tym z Wami podzielić, z czego strasznie się cieszę!! Uśmiech Emotikon Jeszcze chyba nigdy tak się nie cieszyłam na myśl o pracowitym urlopie Uśmiech Emotikon

A co Wy o tym myślicie? Dobry pomysł? Ma to sens?

I żeby nie było tak sucho, że znowu sam tekst i nic więcej - posta okraszę moimi zdjęciami w czasie pracy :D18 komentarze:

 1. gratuluję :) jesteś bardzo ładna.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję i cieszę się, że zostałaś dostrzeżona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki Edith :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy dobry pomysł? oczywiście, ze dobry, nawet bardzo dobry :D
  Ma to sens? Jak najbardziej ma.Uważam,że Twoje porady pomogą mnie i wieku dziewczynom :D

  OdpowiedzUsuń
 5. noo super w końcu Rybniczanka wyda ciekawa książke!!!(video :))) ja bym prosiła o kilka wskazówek odnośnie malowania i unoszenia rzęs, oraz polecanych tuszy pogrubiających wodoodpornych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję Edytko :))))))) :*

  Madziaaa

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie!!! Kupuję:D Szkoda, że nie książka, ale jakoś przeboleję (jestem bibliofilką i chętnie położyłabym na półce taką książkę, w sumie to sentymemt: pamiętam z dzieciństwa taką starą książkę mojej mamy właśnie o tym jak dbać o urodę). Filmy są o tyle świetne, że pokazują wszystko dokładnie i nie ma problemu z niezrozumieniem. Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie całego przedsięwzięcia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super sprawa, gratuluje i czekam az sie pojawi:)

  OdpowiedzUsuń
 9. To świetna wiadomość.!!
  Gratulacje.xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje i powodzenia:)
  Lidka:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super! Ty to masz dziewczyno szczęście zawodowe nie ma co ! Chociaż posiadam już pewną wiedzę na temat wizażu jednak każda nowa opcja jest wskazana:) Wiedzy nigdy dość. Czekam na wydanie. - Dotka

  OdpowiedzUsuń
 12. Edi, trzymam kciuki:), pomysł z wydaniem super, rewelacja kochana:), gratulacje, powodzenia:).

  Ola Małolepszy:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję ;) Bardzo fajne i przydatne rady. Trzymam kciuki, i życzę więcej sukcesów.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję z całego serca!! Im więcej docenionych zdolnych ludzi tym lepiej. trzymam kciuki:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję Wam za te ciepłe słowa :) :*

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects