Jak skorzystać ze specjalnej oferty czyli obiecane szczegóły techniczne :)

Obiecałam Wam informacje odnośnie szczegółów promocji dla Was. Poradnik i PAKIET: Poradnik + Szkolenie Video + Indywidualne konsultacje, będziecie mogły nabyć już od poniedziałku od godziny 13 :)

Około godziny 12  ( w poniedziałek rzecz jasna :D) możecie się spodziewać kolejnego posta, zawierającego specjalny link do sklepu internetowego. Znajdziecie tam wszystkie produkty ze specjalną ofertą przygotowaną właśnie dla Was.

Póki co - tyle z mojej strony. Wszystko powinno być nieskomplikowane i łatwe tak, byście bez problemów mogły nabyć wybrane przez siebie produkty :).

W razie jakichkolwiek wątpliwości - standardowo - piszcie do mnie. Na wszystkie pytania postaram się jak najszybciej udzielić Wam odpowiedzi! :)

4 komentarze:

 1. a sam rozszerzony e-book też będzie można zakupić od poniedziałku ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak tak Kisia - będzie można :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana Edith!
  Przeczytałam poradnik i jestem zachwycona! Świetnie napisane, przejrzyście, idealnie! Polecam każdemu w 100% i mam nadzieję, że informacja będzie się rozchodziła po necie w tempie błyskawicznym i zyskasz wielu czytelników :)

  Pozdrawiam ciepło,

  Kathy

  OdpowiedzUsuń
 4. GRATULUJĘ! Twój blog został nominowany do nagrody ONE LOVELY BLOG AWARD.

  http://uroda-make-up.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html

  + Zapraszam również do wzięcia udziału w moim rozdaniu:

  http://uroda-make-up.blogspot.com/2011/07/uwaga-17072011r-odbyy-sie-1-urodziny.html

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects