Co mi tam wyszło :)

Dzisiaj post z makijażami :D

Wreszcie jest chwileczka czasu, by wrzucić coś nowego. Będzie totalny misz masz - czyli tak, jak to mam w zwyczaju :) Ostatnio ogarnęła mnie faza na malowanie :) Pomalowałabym każdego, kto wpadnie mi w ręce stąd dzisiaj taki duży przekrój "wymejkapowanych" osób :D

Poza tym oficjalnie informuję, że testuję kolejne kosmetyki by móc jeszcze bardziej rzetelnie odpowiadać na Wasze ewentualne zapytania :D W niedługim czasie - kolejny pakiecik zdjęć, ponieważ ostatnio darzą się sesje, darzą :) Przy takich ładnych zdjęciach, moje własne prywatne  wyglądają tragicznie, więc mam opory żeby takowe zamieszczać niestety... ale może w niedługim czasie się przełamię?

Tymczasem - standardowo ENJOY :)
8 komentarze:

 1. Bardzo ładne, profesjonalne wykonania zarówno makijaży jak i zdjęć. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia :) makijaż jest śliczny

  OdpowiedzUsuń
 3. Ruda podoba mi się zdecydowanie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Popracuj troszkę nad techniką malowania oczu, bo mało precyzji (niechlujny) i makijaż wygląda na "brudny" (złe łączenie kolorów?) Ogólnie podoba mi się i masz potencjał na dobrą wizażystkę. Ćwicz i ćwicz, a będziesz wielka w tym co robisz ;) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. W przypadku makijażu nr 1 - makijaż nie dobrany do typu urody. Modelka wygląda na poważnie chorą. Makijaż 2 - bardzo niechlujny, mało precyzyjny. Makijaż 3 - dobrany do typu urody lecz jak to ujęła poprzedniczka wygląda na "przybrudzony" = efekt złego połączenia kolorów = źle wykonane przejścia lub źle dobrane światło podczas robienia zdjęć (źle dobrane światło również potrafi zepsuć najpiękniejszy makijaż) Makijaż 4 - rewelacja pod każdym względem! Makijaż dobrany do typu urody, fantastyczne łączenia kolorów (dobrze wykonane przejścia). Makijaż 5 - niczym mnie nie ujął, ale dobrze dobrany do typu urody. Jak na początkującą wizażystkę daję ci 4+ :)
  Pozdrawiam i życzę POWODZENIA!

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę się troszkę obronić :)
  Makijaż 1 - kolorystycznie tak sobie życzyła modelka. W rzeczywistości wyglądała dużo lepiej. Przyznaję, że na tym zdjęciu, różowo-fioletowe kreski wyglądają troszkę "choro".

  Makijaż 2 - kwestia zdjęcia. Może tego nie widać, ale chodziło o brokat, który jest rozsypany celowo - taki typ makijażu. Faktycznie zdjęcie zrobione w momencie, gdy klej do rzęs jeszcze dobrze nie wysechł, stąd przy linii rzęs białe kropki.

  Makijaż 3 - z lewej strony było mocniejsze światło. Zgadzam się, że makijaż wygląda na "brudny". W rzeczywistości też wyglądał super (serio, obiektywnie rzecz biorąc bardzo mi się podobał)- Ewelina obroń ten makijaż :P

  Co do 4 i 5 - tu nie muszę nic tłumaczyć :) W przypadku ostatniego zdjęcia, chodziło o makijaż, który optycznie podniesie opadające kąciki :)

  Ale o uwagi bardzo dziękuję - są dla mnie bardzo cenne. Szczególnie w kontekście wykonania zdjęć.
  No to chyba tyle :)

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects