Totalny misz masz

Dzisiejszy post powstaje, ponieważ posiadam coraz więcej zdjęć, z którymi nie wiem co zrobić, dlatego mimo, że tego nie lubię i staram się nie praktykować - na tę chwilę przedstawiam małą zbieraninę wszystkiego, co udało mi się ostatnio stworzyć (oczywiście sam proces twórczy to nic, najważniejsze jest to, jak zrobić efektom dobre zdjęcia - tajemnicą poliszynela jest fakt, że generalnie średnia jestem w "te klocki". Nie martwcie się jednak, mam zapowiedziane lekcje z dobrego fotografowania :P)

Ostatnio odkryłam w sobie nową pasję - układanie włosów, dlatego dzisiaj pokażę Wam nieśmiało moje  efekty. Po swoich czarnych włosach zostały mi ciemne wsuwki, co oczywiście wyraźnie się odznacza. Dzisiaj zakupiłam nowe - rdzawe więc powinno być już w miarę ok na przyszłość.

Dodatkowo w dniu dzisiejszym miałam okazję malować Darię na komers. W swojej uprzejmości pozwoliła się "sfocić" i dała zgodę na publikację na blogu :)

Daria:
A tu już ja i moje retro fryzury :)


4 komentarze:

  1. Sama sobie te włosy ułożyłaś? Jak zrobiłaś sobie sama tak ładny tył?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, sama sobie ułożyłam tak włosy. Trzeba je pasmami zapinać za pomocą wsuwek zaczynając od boków aż po dół. Ja układałam to nisko - tuż nad szyją :) Cieszę się, że się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  3. oj Edith az chce sie trafic w Twoje zdolne łapki:)

    OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects