Czasem trzeba wyglądać jak człowiek

Muszę Wam opowiedzieć historię - krótką. W kwietniu byłam na weselu, poszłam do fryzjera,bo jak jest okazja to why not? Pani fryzjerka zrobiła mi fryzurkę- ładną ale bez szału. Przyszło do płacenia i z kartą stałego klienta i ze zniżką zapłaciłam 68 zł! Jakbym tam miała nie wiadomo co nooo to rozumiem ale przecież ja miałam po prostu warkoczyk. W owym czasie postanowiłam, że nieeee, tak być nie może. Muszę sobie poradzić sama następnym razem.


Następny raz miał miejsce we wtorek. Kolejne wesele i ostre postanowienie, że uczeszę się sama. Jak postanowiłam - tak też zrobiłam :) Do tego mocny makijaż, rzęsy w kępkach, sukienka i znów poczułam się jak człowiek :)
Jaka jestem oszczędna - kiedy sobie pomyślę, że znów 70 zł byłoby nie moje za to, co sama zrobiłam sobie z włosów, dochodzę do wniosku, że warto się doszkalać :)


4 komentarze:

  1. Świetna fryzurka Ci wyszła ;)

    ja na szczęście jak byłam u fryzjera żeby mnie uczesał, zrobił to świetnie i za całe 20 zł- uwielbiam mały salonik, gdzie jest fryzjera, która mnie strzyże niemal całe życie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna ta fryzurka, naprawdę.

    OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects