Bo czas biegnie bardzo szybko ...

Dzisiejszy post będzie się troszeczkę różnił od poprzednich. Właściwie "troszeczkę" to za małe słowo, ponieważ różnicę widać gołym okiem. Dzisiaj nie będzie głównej bohaterki posta - dzisiaj na moim blogu pojawia się GŁÓWNY BOHATER! :)

Mogłabym napisać, że tego jeszcze nie robiłam - byłoby to kłamstwo, ponieważ mężczyzn miałam już okazję przygotowywać do sesji. Mogłabym też napisać, że jeszcze nie pracowałam przy kampanii - to też byłoby kłamstwo, bo miałam okazję. Ale malować mężczyzn do kampanii - tego jeszcze nie robiłam !

Nadszedł i ten moment. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, że wybory parlamentarne coraz bliżej i co niektórzy bardziej rezolutni zaczynają się już do owych wyborów czynnie przygotowywać.
Zdjęcia poniższe są zrobione na potrzeby Łukasza, który jest kandydatem na Posła RP. Zdjęcia są pierwszymi ale nie ostatnimi - o tym zapewniam:). Miejsce jest przepiękne - tama w Rybniku - Stodołach. Świetnie widać stamtąd Elektrownie Rybnik malującą się w oddali. Tak się akurat złożyło, że niedaleko szalała burza, w związku z tym niebo również zbudowało niesłychany klimat!

W owej sesji, nad którą pracowali Przemek, Włodek ja no i Łukasz, pełniłam rolę kreatora wizerunku :P Bardzo dziękuję Łukaszowi, że tak bezwarunkowo mi zaufał i zdał na moją opinię :) Myślę, że źle na tym nie wyszedł no ale nie mi to oceniać :)
Dodatkową, niezwykle istotną rolą, jaką pełniłam było trzymanie lampy - znowu! :P Żeby było ładnie, nadałam sobie tytuł "dyrektora ds oświetlenia" (to lepiej brzmi niż ruchomy stojak :P)

Część zdjęć - zupełnie poważna, do wykorzystania w materiałach natomiast część zupełnie prywatna. No i na koniec backstage, zrobiony przez Włodka :) Wesoło było :)

No i obiecany backstage :)


5 komentarze:

 1. Przeglądam sobie polskie szafy a tu nagle Ty :) Fajnie bo podobnie jak ja jesteś z Rybnika :) Fajnie trafić na znajomka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również się cieszę - lubię spotykać w ogromnej sieci internetowej "krajanów". Mam nadzieję, że tu (czyt. na moim blogu :)) już zostaniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A dziękuję Sandra, bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nawet jak tam sobie zaglądasz z boku to ładnie wyglądasz :)))) Ty Mój Stojaczku :P

  M.C.

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects