Prawie jak pierwszy raz :)

Dawnoooo dawnoooo mnie tu nie było...
Po pierwsze ostatni post pojawił się miesiąc temu a po drugie ostatni post, w którym występowałam jako główny bohater zamieściłam jakieś wieki temu.

Okazało się, że fakt posiadania nowego aparatu to za mało, aby potrafić nim zrobić dobre zdjęcia. Wobec tego nawet, jeśli już udało mi się wyczarować na swoim oku coś wartego uwiecznienia, moje "zdolności" fotograficzne okazywały się zbyt ubogie:
- a to zdjęcie za blade - a to zdjęcie za ciemne - a to zrobił mi się na twarzy cień - a to zdjęcie nie ostre - a to zrobiłam głupią minę - a to a tamto - oooooo baterie się wyczerpały i dodatkowo muszę lecieć do pracy.

Ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas.... :D I tak też stało się dzisiaj - znalazłam czas na wykonanie makijażu, miałam chęci do wykonania makijażu i co najważniejsze - udało mi się to w końcu  uwiecznić w sposób zadowalający :) Makijaż lekki - brązowo różowy - w końcu właśnie do takich delikatnych barw nastraja wiosna :)

Co więcej niedziela okazała się tak piękna, że zdjęcia w plenerze wychodziły po prostu same i bez większego trudu, dlatego wrzucam także parę dodatkowych fotek - ot tak a czemu nie :)

p.s. w rolach głównych oprócz mnie: Zuzia - siostra, Kazan - nasz pies bernardyn, wiatrak - nasz ogródkowy, piękny tulipanik - również nasz ogródkowy, bez - że tak to nazwę "miastowy i parkowy" :)3 komentarze:

  1. No w końcu, w końcu:) wszystko pięknie ładnie i uroczo...jednakże za jedno Cię uduszę, ale odnośnie tego napiszę prywatną wiadomość(czyt.SMSa) do Waszej Mości ;p;p miło zobaczyć moje Dziki w jednym miejscu;p (czyt.edi, zuzu i kazana) Buziaki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Taki pełen seksapilu wzrok nie opuszcza mnie na krok.

    pozdrawiam
    ADA

    OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects