Sesja do "Regionu po godzinach"

Nie chwaliłam się wcześniej, ponieważ najpierw czekałam na efekty swojej pracy tzn na zdjęcia i oficjalne wydanie gazety.

W ubiegłą sobotę, spędziłam parę dobrych godzin na wizualnych przemianach matek i córek.
W ramach akcji, przeprowadzonej przez "Region po godzinach", matki i córki wybrane przez redakcję, miały przejść metamorfozę - rozpoczynając od ubrań, poprzez fryzury, make-up aż do oficjalnej sesji zdjęciowej.
Panie ubierane były przez Promod a ja, dzięki niewiarygodnemu zaufaniu, jakim obdarzyła mnie Magda  mogłam uczestniczyć w tym fantastycznym wydarzeniu jako osoba odpowiedzialna w 100% za make - up. Moje podziękowania kieruję również w stronę Celiny, która także mi zaufała a w sesji pięknie zmieniała fryzury mam i córek.

Efekty są fantastyczne. To była niesamowita przygoda zarówno dla wygranych jak i dla mnie. Mam nadzieję, że częściej będę miała okazję uczestniczyć w takich wydarzeniach.

Wszystkie Panie bardzo serdecznie pozdrawiam. Cały reportaż, łącznie z wywiadami, możecie znaleźć w dzisiejszym wydaniu "Regionu po godzinach".

Dziękuję również Jackowi Kempnemu, który jest autorem poniższych zdjęć !!


7 komentarze:

 1. Ślicznie wyglądacie, piękna sesja:)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudo Edytko :))) jestem z Ciebie duuuuuuuuuuuuuuuumna :*:)


  Czapcia

  OdpowiedzUsuń
 3. ;D zdolniacha.... patrzę na tę Panią z czerwonką szminką na ustach i zastanawiam się, czy dobrze by mi było :P Dalszych sukcesów maleńka :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Edytko Ty z ładnych kaczątek potrafisz wydobyć piękne łabędzie niechaj każdy Twój make up nagrody zdobędzie .

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects