Inspiracja

Dzisiaj będzie o makijażu i bluzce :P Temat niewiątpliwie wielce zajmujący :)

Całkiem niedawno - w ramach rekompensaty za obciążenie mnie, jakim było spędzenie całej niedzieli samotnie w domu, podczas gdy reszta mojej rodziny ( z siostrą D. i jej mężem G.) pojechała sobie nad wodę do Brennej - mama kupiła mi bluzkę (wiem wiem, zdanie wielokrotnie złożone i ciężkie do ogarnięcia :P)

Była taka dumna z siebie i musze przyznać, że ja z niej też :D Golfik kosztował na targu w Brennej całe 10 zł i na dodatek rozmiarowo dobrany został idealnie :) Po przymierzeniu dowiedziałam się, że od razu było widać, że jest on taki "Edytkowy" cokolwiek to znaczy (chociaż domyślam się, że przede wszystkim chodziło o wzór )

Sum sumarum, pomimo doskwierającej samotności, mam golf - i wszyscy się cieszą - mama, że zna mój gust i rozmiar, tata - bo się cieszy, że mama zna mój gust i rozmiar, Ja - bo się cieszę, że mama zna mój gust i rozmiar ( a to zawsze dobrze rokuje na przyszłość - w końcu kolejnymi podarkami też nie pogardzę :D:))

Dodatkowo ja cieszę się z jeszcze jednego powodu - otóż owy golf stał się dla mnie inspiracją do makijażu oczu. Przyznaję się szczerze, że nie wpadłabym sama na połączenie pomarańczu, różu i fioletu ale na bluzce wyglądało to świetnie wobec czego postanowiłam spróbować przenieść to na moje powieki.
No dobraaaaa może kiedyś bym na to wpadła - w sensie, że na takie zestawienie kolorystyczne - ale dzięki bluzce wykonałam to znacznie wcześniej.

Z rezultatów jestem zadowolona. Szczerze przyznam, że nie myślałam, że aż tak fajnie to wyjdzie - a jednak! Dobrze, że jeszcze czasem coś potrafi mnie POZYTYWNIE  zaskoczyć...


2 komentarze:

  1. Faaajna bluzka, no i makijaż oczywiście ;) Hmmm nie wiem co oznacza że wzór jest "Edytkowy", ale pasuje Ci ;);p

    Wiesz kto ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. a ja o dziwo wiem , co oznacza edytkowy wzór hahahah ale nie wiem jak to wyjaśnić:P piękny makijaż , bardzo fajne kolory:)

    OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects