Teraz post zupełnieee nie na temat

Muszę podzielić się z Wami moimi przemysleniami... własnie wróciłam ze szpitala, w którym znalazłam się nagle i spędziłam całe 4 dni... i powiem tyle... o 4 dni za dużo !!
Niestety nie byłam nigdy za bardzo przekonana do tego, że chcę mieć dzieci, mimo, że dzieci uwielbiam ale... mam paniczny strach przed ciążą... jednak po tym moim pobycie w placówce szpitalnej wiem, że muszę zrobić wszystko, żeby omijać ją z daleka ( no prócz odwiedzin mojej mamy - pielęgniarki oddziałowej w tymże szpitalu :P).
Rodząc dzieci, też musiałabym się tam znaleźć więc... zdecydowanie podziękuję!!

Na dodatek, położyli obok mnie taką Panią, która zaczęła mi opowiadać, jak strasznie pogorszyło się jej zdrowie po urodzeniu córki. Od 18 lat non stop jest w szpitalach!! Teraz ma kamienie w pęcherzyku żółciowym - niby nic takiego, mogliby jej to zrobić laparoskopowo ale... nie mogą bo.... i tu się zaczyna długa lista i historia. Kobieta miała nieplastyczną nerkę czy coś takiego (w każdym razie od urodzenia). Nie wykryli jej tego i rodziła naturalnie, zamiast przez cesarskie cięcie, co tylko pogorszyło sprawę... od tego czasu jej nerka spowodowała wielkie dewastacje w organiźmie... co lekarz to inaczej mówił. Nawet chciała ją usunąć, to jej powiedzieli, że jej szkoda, bo jeszcze fajnie pracuje... tak fajnie, że zatruwa organizm.

Ojjjj nieeee co to to nie....

Mnie pokroili raz - starczy mi na całe życie. Schowam to doświadczenie do pudełeczka w swoim mózgu pod tytułem "operacja i pobyt w szpitalu".

3 komentarze:

 1. edith z jakiego powodu byłaś w szpitalu? jeśli moge zapytać;) wspólczuje takich przykrych doświadczeń:/ ja rodziłam Hanie w Polsce, a Antosia tutaj i różnica opieki, podejścia jest kolosalna ! jestem straszną panikarą i bólu nie znosze, kiedy mi coś dolega zaraz biore proszki, a na poród to nie działa:/ strasznie przeżyłam oba , bo nie mogłam dostać znieczulenia , ponieważ moją reakcją na ból jest to , że cały czas sie trzęse i nie było mowy o znieczuleniu:/ jedyne co mnie trzymało w kupie to fakt , że zaraz będe trzymać w rękach mały cud i w tym momencie już nic się dla mnie nie liczyło;) ale rozumiem Ciebie i Twój strach przed tym bardzo dobrze...i życze , żebyś kiedyś zmieniła zdanie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wracam tu , bo głupia zapomniałam napisać, żebyś wracała do zdrowia i formy!:*

  OdpowiedzUsuń
 3. i ja zycze zdrowia:)

  Zapomnij i tym pobycie jak najszybciej

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects