Z nudów... moda męska :)

Opuściło mnie natchnienie jakoś... miałam przygotowanych tyle tematów, które w prozie życia codziennego... gdzieś się zgubiły. Postanowiłam więc - jako, że uporałam się z pewnymi swoimi zobowiązaniami - zadać sobie trochę trudu i zrealizować prośbę dotyczącą męskiej mody.

Poszukałam trochę i oto poniżej przedstawiam efekty - MODA MĘSKA NA SEZON WIOSNA - LATO 2010 :)

Jeśli chodzi o mój komentarz i małe opisanie tego, co widzicie niżej, to warto zaznaczyć, że w tym sezonie MODNY (:P) mężczyzna nie powinien zapomnieć kupić sobie jakiegoś szalika bądź chusty - nie wiem jakie macie zdanie na ich temat, ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć, że mi ten trend bardzo się podoba. Mężczyzna powinien wyglądać luźno i bez spięcia - nawet w przypadku zestawów eleganckich.
Na jednym zdjęciu pokazałam trend, który występuje w wielu kolekcjach tego sezonu - bardzo modne będą bremudy i spodenki przed kolana w połączeniu z marynarką - jak ktoś lubi - nie ma problemu :)
Nooooo i kratka dla Panów - nieśmiertelna, również tego lata i wiosny :)

Mała dygresja - nie wiem czy to tylko ja mam takie wrażenie ale wydaje mi się, że Pan na ostatnim zdjęciu wygląda jakby miał damską torebkę :P Pierwsze skojarzenie - Tinky Winky :P

1 komentarze:

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects