Sportlisz, ujęcie drugie :)

Chyba jednak udało mi się ubrać w zestawik bardziej sportowy niż to, co prezentowałam ostatnio :) Ubrania, które mam na sobie tym razem, są najlepszym dowodem na to, iż nawet za duże ciuchy się przydają :) I znów małe przybliżenie tematu: otóż spodnie które mam ubrane swego czasu bardzo mi się podobały ale strasznie drogie były, bo z Cubusa. Jednak - to, że je mam na tym zdjęciu świadczy jedynie o tym, która potrzeba zwyciężyła - czy ta grubszego portfela, czy ta polegająca na zadowoleniu z upatrzonej rzeczy :) Niestety spodnie, które mają prosty krój i z założenia miały być obcisłe, wkrótce stały się za duże tak, że dzisiaj są za duże o jakieś dwa rozmiary ( nie nie rozciągły się, to ja straciłam troszkę :D). Nic to jednak, gdyż postanowiłam je wykorzystać mimo swojej "zaszerokości" (alee słowotwórstwo - niczym Pan Jan Miodek :P). Jedyną formą w której toleruję u siebie tak za szerokie jeansy, jest zestawienie bardziej sportowe i z adidaskami  więc... voila :)
Może na zdjęciach nie widać, że jeansy mam faktycznie za szerokie ale musicie wiedzieć, że są podciągnięte prawie pod brodę :P heh

Czasami, jak wrzucam swoje zdjęcie, to nachodzi mnie taka refleksja, że to prawie jak http://www.fotka.pl/ aleeeee potem szybko sobie przypominam, że to jest mój blog, nad którym sprawuję niepodzielną władzę królewską i mogę sobie robić co chcę :D Poza tym mam w tym założony przecież z góry cel: chcę Wam powiedzieć dużo ciekawych, pożytecznych rzeczy i chcę Wam pokazać dużo ciekawych, pożytecznych rzeczy a jaaaa.... ja to tylko narzędzie :) Bo akurat manekina na stanie domowym nie mam :)

3 komentarze:

 1. wiesz jesteś taka śliczna , że nawet bez kompletnie żadnego makijażu wyglądałabyś nieziemsko:) no i fajne dżinsy:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Najdroższe koleżanki
  Od kiedy pierwszy raz wszedłem na tego bloga moje życie diametralnie się zmieniło. Myślałem, że jestem normalnie ubierającą się osobą, a wychodzi na to, że jestem zajebiście modny.

  Ten blog powoli staje się sensem mojego życia. Słowa i stwierdzenia z niego płynące są od dziś moim chlebem, zaś zdjęcia płynami niezbędnymi do przeżycia kolejnego, modnego dnia. Mam nadzieję, że kiedyś Wam dorównam mądrością i spostrzegawczością.

  Papatki i pozdróweczka :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem niewymownie szczęśliwa, że dzięki mojemu blogowi Twoje zwykłe, szare życie nabrało sensu i kolorów. Dzięki tej wypowiedzi poczułam się niczym Deus Creator Twojej nadchodzącej egzystencji. Nie martw się - czytaj i ucz się a zostaniesz w kręgu światła. pozdrowionka i papatki :-)

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects