Makijaże

Dzisiaj zauważyłam, że mam masę niepublikowanych swoich makijaży. Oczywiście problem jest z tym, co się nadaje do opublikowania a co nie. Generalnie często mam tak, że nie potrafię się zdecydować dlatego postanowiłam, że nie będę z niczego rezygnowała :)
Ostatnio wzięło mnie na kolor różowy, amarantowy i wszystko co jest zbliżone do tych kolorów. Nawet gdy podstawą jest np granat, gdzieś tam zawsze muszę włożyć w/w odcienie :P Nie wiem... może to wiosna :P

No to zaczynam:
Pierwszy makijaż to połączenie różu i fioletu no i czarne kreseczki :D To, że powieki mają taki metaliczny poblask, jest zasługą pyłkowych cieni z MAC'a o których pisałam już wczesniej.Drugi makijaż to połączenie różu i czerni. Tym razem bez kreski eye-linerem. Praktycznie na całej długości górnej powieki rozmazałam czarny cień. Zewnętrzny kącik bardziej zaznaczyłam czernią również z dołu, co także odróżnia przedstawione makijaże.
Póki co - tyle. Niestety ostatnio mam problemy z ładowaniem zdjęć  ;/
Tak poza tym - mam nadzieje, że widzicie różnicę pomiędzy powyższymi makijażami bo - tak jak mówiłam - diabeł tkwi w szczegółach :)

5 komentarze:

 1. Witam...od jakiegoś czasu bywam na Twoim blogu i przeglądam zamieszczone posty. Bardzo cenię Twój zapał i jakby nie było talent do malowania oczu....jednak mam dwa pytania a właściwie uwagi, które już dawno chciałam napisać,ale nie byłam(i w sumie dalej nie jestem)pewna czy dobrze odczytasz...Po pierwsze nie rozumiem dlaczego wszystkie Twoje "makijaże autorskie" opierają się tylko i wyłącznie na pomalowaniu oczu...jest to oczywiście wielka umiejętność,aczkolwiek makijaż to również podkład, róż!!!!, usta i całokształt wymodelowanej przez makijaż twarzy...po drugie ciężko mi zrozumieć jak możesz pisać o tredndzie w makijażu jakim są idealne brwi i zaznaczasz to kilkoma wykrzyknikami, podczas gdy Twoje brwi pozostawiają trochę do życzenia, zarówno jeśli chodzi o kształt jak i kolor dobranej do nich kredki. Wierzę w to że zrozumiesz moją"krytykę",nie piszę tego złośliwie...tak dla jasności.
  Pozdrawiam Kama

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie nie odczytuję tego jako złośliwość :) Bardzo dziękuję za taki komentarz również i już odpisuję:
  - Jezeli chodzi o same oczy to zdecydowałam się na taką formę, gdyż nie do końca dobrze się czuję pokazujac swoją całą twarz. Niestety nie mam na codzień możliwości, żeby malować inne dziewczyny więc raczej prezentuję to co robię sama na sobie. Jeżeli chodzi o mój podkład i róż to to się nie zmienia dlatego też tego nie prezentuję. Mam nadzieje, że rozumiesz, że jakoś nie sprawia mi wielkiej przyjemności pokazywanie całej swojej twarzy non stop. Co do ust - faktycznie mogłabym również zamieszczać ich zdjęcia, jednak nad tą częścią tak bardzo się nie skupiam więc nie mam co prezentować. W sumie nieraz mnie korciło, żeby pokazać CAŁOŚĆ czyli oczy plus usta plus ogólnie cera... jestem chyba jednak na to trochę za nieśmiała :P
  Co do brwi to masz rację - jednak chciałam Ci wyjaśnić, że kolor kredki jest dobrze dopasowany, mam świadomość tego, że niekoniecznie tak to wygląda na zdjęciach - to raz.
  Co do kształtu - to chciały mi je już poprawiać kosmetyczki - zrezygnowały, bo by mnie już zupełnie oszpeciły. Dość charakterystyczne je mam więc to co jest jest najlepszą opcją :P Poza tym są w miarę równe tyle tylko, że mam nagminną tendencję do podnoszenia lewej brwi i wygląda tak jakby były krzywe (lewa wyżej, prawa niżej )

  Mam nadzieje, że coś nie coś chociaz wyjaśniłam :]
  A za komentarz dziękuję - napewno dodał mi odwagi do zamieszczenia całej swojej twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie powinnaś pójść do dobrej kosmetyczki.. twoje brwi wcale nie mają jakiegoś trudnego do opanowanie kształtu.. chociaż wydepiluj je "po między" bo niedługo będziesz miała jedną długą brew!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie no ja bardzo dziękuję za porady. Na przyszłosc jednak radziłabym spojrzeć na datę danego posta. Komentowane przez Ciebie zdjęcia są sprzed niemalże dwóch lat. Obecnie trochę inaczej się prezentują brwi, co widać w najnowszych postach. Każdy się rozwija, ja również, więc prosiłabym o uwagi do aktualnych wpisów:)

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects