Makijaże cdn...


Wczoraj zamieściłam pierwszą część mojej radosnej twórczości - dzisiaj przedstawiam drugą. Według zapowiedzi - szarą eminencją w każdym z moich dzieł jest kolor różowy w różnorakich odcieniach. Kolor ten stanowi swego rodzaju "smaczek" dodający całości pewnego charakteru :D

A tak w kwestii przypomnienia- zaniedługo opiszę Wam wyniki mojego testu produktu Cellu Destock Vichy :)
A tu kolejny, który jest połączeniem chabrowego niebieskiego na górnej powiece z delikatnym fioletem na dolnej. Oczywiście całość wzmocniona czernią:


P.s. Tak nie na temat trochę, zastanawiam się ostatnio nad założeniem drugiego bloga o tematyce publicystyczno - felietonistycznej. Mam tyle do powiedzenia, jednak nie wiem kto będzie czytał takie moje wypociny :P Kusi mnie strasznie, bo otaczająca rzeczywistość (w sensie otaczającej mnie zewsząd głupoty ludzkiej)  doprowadza mnie do furii i białej gorączki !!

5 komentarze:

 1. nowy blog - czemu nie? polecam salon24, to idealne miejsce dla prezentacji i wymiany poglądów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Makijaże jak zwykle powalają mnie na kolana :) Z niecierpliwością czekam na recenzję Cellu Destock Vichy :> I wiesz, że ja zawszę będę czytać twoje "wypociny" :)

  Wierna czytelniczka - N.

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwszy lepszy:P:P jak założysz drugiego bloga na bank będe go czytać!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie możesz od razu zapisać do czytelników nowego bloga więc jak najbardziej zachęcam! :)

  A makijaże jak zawsze świetne :) Oba mi się bardzo podobają ale chyba dla siebie wybrałabym ten z granatem/niebieskim kolorem bo ostatnio bardzo go polubiłam :)

  kasiai

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects