Kujonki

Postanowiłam się w końcu ustosunkować do pytania, które Wam zadałam CO MYŚLISZ O OKULARACH KUJONKACH?? Napisałam też, że to co sama uważam na ich temat, napiszę później :) Swoją odpowiedź zacznę od krótkiej historyjki:

Miałam w ostatnim czasie naglącą potrzebę kupienia butów. Szukałam wszędzie i los zaniósł mnie również do sklepu Quazi w Centrum Handlowym Focus w Rybniku. Zadowolona z jakości butów tej firmy, myślałam, że a nuż znajdę coś odpowiedniego dla siebie na ten okres wiosenny. Przechodząc pomiędzy regałami, wpatrując się w buty, moją uwagę przyciągnęło dziewczę stojące do mnie tyłem. Była ubrana inaczej, niż się to spotyka na rybnickiej ziemi. Można by rzec, że był to bogaty styl Vintage ( bogaty bo nie z sh :P ). Miała jakąś tam spódnicę, zupełnie innego koloru rajstopy itd... w sumie to nie ważne, bo podążając oczami z dołu do góry zauważyłam, że jest strasznie chuda. W tym momencie odwróciła się i mało brakowało a dostałabym zawału. Dziewczyna, która ewidentnie bardzo dobrze znała się na trendach, miała może z 15 lat, długie proste blond włosy, maleńką buzinkę i mega wielkie okulary kujonki, które przysłaniały jej - nie przesadzam - co najmniej pół twarzy, nie mówiąc już o tym, że wychodziły swoimi krawędziami po cm z każdej strony. Wyglądało to tak, jakby ufo przybyło pooglądać buty. Wyglądała tak tragicznie, że nie mogłam oderwać od niej oczu a moją głowę nawiedzała myśl "JAK NA TYM POLEGA MODA, TO JA SIĘ WYPISUJĘ!!!!"

Ja w życiu mam dewizę - która pasuje praktycznie do wszystkiego, począwszy od alkoholu, skończywszy na ubraniach - WSZYSTKO JEST DLA LUDZI ALE BEZ PRZESADY!! 
Basia napisała, że okulary te dla facetów tak, dla kobiet nie... myślę, że ja osobiście gdzieś tam mogłabym się pod tym podpisać, jednak skrzywdziłabym te 20 % kobiet, którym te okulary pasują, bo takie się zdarzają, widziałam je na własne oczy i na zdjęciach. Nie ma się jednak co oszukiwać, większość Pań, szczególnie tych o delikatnej urodzie ( zazwyczaj blondynek) wyglądają w takich okularach niekorzystnie i tylko traci na tym ich uroda. W ogóle to nie rozumiem tego trendu trochę... przecież te okulary przytłaczają twarz a przed tym efektem mogą się wybronić jedynie kobiety o wyraźnych rysach twarzy, zazwyczaj z ciemnymi włosami.

Więc apeluję - nie kopiujcie bezrozumie wszystkiego, tylko dlatego, że ktoś powiedział, że jest modne, bo może Wy będziecie w tym wyglądać jak nieboskie stworzenie??

Tak dla przykładu - zdjęcie poniżej - okularyEdycie Górniak moim zdaniem pasuje

A tej Pani poniżej - to chyba nie muszę tłumaczyć;/ moim zdaniem - tragedia!!

Zdjęcie ze strony http://www.zeberka.pl/fotki_moda.php?idfot=17992&u=Fotki%20promocyjne

P.s. SANDRULA: faktycznie Tobie te okulary nie zakłócają proporcji twarzy ale jesteś w tej mniejszości niestety... :)

4 komentarze:

 1. no niestety nie mam ślicznej małej buzi:D:P

  OdpowiedzUsuń
 2. podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś. też mi chodzi po głowie, zeby napisać w sowim poscie o "koszmarkach" szafiarskich.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak napisałam - jedni mogą inni nie :) Zresztą ludzie mają gusta i guściki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to już przesada wszyscy mają te okulary to jakieś śmieci jak to możecie nosic

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects