Diabeł tkwi w szczegółach

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać coś, o czym wszystkie doskonale wiecie a mianowicie to, że jeden kolor może diametralnie zmienić całościowy obraz - i nie chodzi tu tylko o ubrania, włosy czy mieszkanie ale także makijaż.
Poniżej prezentuję Wam dwa makijaże. W obu przypadkach taką swoistą bazą jest kolor zielony i w tej materii nic się nie zmienia poza tym, że odcienie delikatnie się różnią. W jednym i drugim makijażu użyłam zupełnie innych rodzajów cieni, jednak fakt pozostaje faktem - kolor dominujący to zieleń.
Istotniejszym jest to, że w pierwszym makijażu od wewnetrznego kącika nałożyłam perłowy cień natomiast w przypadku drugim w tym miejscu znajduje się kolor żółty. Popatrzcie jak od razu widać różnicę!! Makijaż z dodatkiem żółci już na pierwszy rzut oka wydaje się cieplejszy - jest na pewno właściwszy dla osób o brązowych oczach. Zestaw pierwszy jest bez wątpliwości chłodniejszy w odbiorze.
Niezmiennym jest fakt, iż w obu przypadkach nie ma na górnej powiece czarnej kreski dolna natomiast podkreślona jest brązem i to ta kreska wyciąga zewnętrzny kącik ku górze a więc... tak też można :]

Swoją drogą ciekawa jestem, jeżeli juz, to którą odmianę tego makijażu wolałybyście dla siebie?? Ja np mam swojego faworyta dla siebie co nie zmienia faktu, że lubię eksperymentować :D

A teraz wersja z kolorem żółtym:


:):):)

6 komentarze:

 1. To chyba mój faworyt spośród wszystkich Twoich propozycji. osobiście wolę wariant perłowy, ale żółty jest niemniej ciekawy, szczególnie na wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm trudno wybrać faworyta między tymi dwoma makijażami ale jeśli miałabym wybierać to chyba zielony z dodatkiem żółtego :) Tak, tak... Wybieram ten zestaw! :)

  Kasia I.

  OdpowiedzUsuń
 3. do mnie też bardziej przemawia wersja z dodatkiem koloru żółtego :) tym bardziej, że to takie wiosenne połączenie :))

  Madzia

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja w końcu powiem, że sama dla siebie wolę pierwszy wariant - ten bez żółtego. Ogólnie z analizy kolorystycznej mojej twarzy wynika, że kolory takie jak żółty i pomarańczowy w makijażu mogę używać jedynie w małych ilościach :P Ale ogólnie to zależy od wszystkich naszych własnych barw.
  Madzia - dla Ciebie jak najbardziej ten z żółtym !!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. to super, że czuję co mi pasuje :)))))

  Madzia ;-)

  OdpowiedzUsuń

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects