Męska rzecz

Moi drodzy, nadeszła wieeeeelka chwila, otóż w dniu dzisiejszym nareszcie rację bytu zdobędzie podtytuł do mojego bloga, gdzie jest napisane : "wszystko, co POWINIENEŚ wiedzieć o najnowszych trendach" a nie   " wszystko, co POWINNAŚ wiedzieć o najnowszych trendach"  :)

Jako, że mam męskie grono czytelników bloga, które czuje się zdyskryminowane - i słusznie, postanowiłam uczynić im w końcu za dość i napisać coś specjalnie dla nich - dla WAS.

Wbrew pozorom jednak, nie jest to post wyłącznie dla Panów ale także dla Pań, ponieważ prezentowane przeze mnie zestawy ubrań mody męskiej mogą stać się inspiracją na to, jak można ubrać swoją drugą połowę :)

Smutna prawda jest taka - w swoim krótkim acz intensywnym życiu, nie spotkałam mężczyzny, który byłby na bieżąco z modą. Wiem, że pokutuje opinia, jakoby interesowanie się modą było niemęskie - błąd!! Wprawdzie na wybiegach widać przerysowane zestawy, z różnymi dziwnymi dodatkami, jednak naprawdę można podłapać wiele ciekawych rozwiązań. Przecież nie trzeba ubierać się całe życie w niebieskie, sprane jeansy i przydługawy sweter :)

Nie chodzi bynajmniej o to, żeby z kogoś na siłę zrobić elegancika ale drodzy Panowie, miło wam gdy wasza kobieta wygląda olśniewająco, dlaczego uważacie, że nie powinno to działać również w drugą stronę?? hmm??
Ja osobiście jestem zwolenniczką sportowej elegancji w męskim wydaniu, powiedziałabym więcej - jestem zagorzałą wielbicielką tego stylu !! Nic na siłę, bez zbędnego napompowania w klasyczny garnitur a jednak zawsze schludnie i elegancko :)
Prezentowane poniżej zestawy, pochodzą z jesienno - zimowej kolekcji Versace, Diora i Burberry Prorsum (wiem wiem prawdopodobnie większości z Panów niewiele te nazwy mówią ale warto je znać :P). Wybrałam tylko niektóre, te, z których uważam, że każdy normalny mężczyzna mógłby wyciągnąć coś dla siebie :)

Wobec tego, życzę miłego oglądania - oby zakiełkowało czymś nowym i oryginalnym :)

VERSACE - tutaj króluje biel i czerń, co nie znaczy, że nie można ich przełamać jakimś innym innym kolorem.
DIOR - tutaj mamy doczynienia z nietypowymi golfami, które mimo wszystko nadają charakteru ubraniom:BURBERRY PRORSUM - dla tej marki charakterystyczna jest szkocka kratka. Nie wiedzieliście? To już teraz wiecie :) :
2 komentarze:

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects