Reklama niesponsorowana... :)

Nieeee nikt mi za to nie płaci, nie chcę robić reklamy żadnej firmie a kosmetyki, które chcę Wam polecić zasłużyły sobie na to tym, iż wypróbowałam je na swojej własnej skórze i sprawdziły się rewelacyjnie :) Oczywiście ta zależność zadziała też w drugą stronę - jak mi się jakiś wyrób kosmetyczny wyjątkowo nie spodoba lub moja skóra zareaguje nie tak jak powinna to zamierzam Was o tym poinformować - ku przestrodze :)

A dzisiejszego posta "sponsoruje"... L'OREAL SERIA EKSPERT VITAMINO COLOR Szampon do włosów koloryzowanych.
Cóż... jak na szampon, cena tego produktu jest dosyć spora ale naprawdę warto!! Ja - osoba od wielu lat farbująca włosy, znam problem wypłukiwania się pigmentów. Po krótkim czasie, włosy stają się suche, bez połysku a kolor jest matowy i płytki. Zawsze narzekałam na ten efekt... do czasu. Moje włosy są dość wymagające, czarny kolor po 2 tygodniach już nie wyglądał jak czarny. Niejednokrotnie żaliłam się fryzjerkom na swój problem, one jednak tylko pobłażliwie kiwały głowami mówiąc "no cóż taka uroda pani włosa". Trafiłam w końcu do takiej, która poleciła mi ten szampon i powiedziała, że działa rewelacyjnie.

I co tu dużo mówić - faktycznie tak jest!! Szampon utrzymuje pigment we wnętrzu włosa. U mnie doszło do takiej sytuacji w której musiałam włosy dekoloryzować gdy znudził mi się mój ciemny brąz (a kolor trzymał się świetnie 2 miesiące !!). Muszę chyba zaznaczyć, że dla mnie był to szok,ponieważo zazwyczaj gdy przychodziłam do fryzjera,  nikt nie chciał mi uwierzyć, że to coś co mam na głowie było jeszcze całkiem niedawno czarne.

Więc z czystym sumieniem mogę polecić ten szampon :)0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects