Co we włosach czyli moda jesień - zima 2009/2010W swoim pierwszym tematycznym poście, chciałabym pokazać Wam propozycje najmodniejszych w tym sezonie ozdób do włosów. Cóż, oglądając to, co projektanci serwują nam na swoich pokazach, chciałoby się krzyknąć "o my God!! Ja mam tak wyjść na ulicę? "


Wydaje mi się jednak, że istnieje pewna granica pomiędzy tym co modne i użyteczne a tym, w czym wygląda się karykaturalnie! Nie wyobrażam sobie, abym mogła wyjść z ogromniastym kwiatem na pół głowy lub z włosami natapirowanymi do góry na tzw "kok totalny". Kwiaty we włosach - owszem, ale raczej w stonowanej wielkości :)
Nie wiem czy ktoś jest na tyle odważny aby wyjść tak na ulicę - jeśli tak, to gratuluję odwagi, której mi napewno brakuje (prawdopodobnie dlatego, że gdybym tak wyszła to raczej 90% ludzi nie pomyślałby, że jestem modna, tylko, że coś musi być ze mną nie tak.)
W każdym razie, obrazowo rzecz biorąc, modne są:

- koki totalne - czyli włosy ułożone na czubku głowy. Mogą być w formie ułożonej "bombki" lub po prostu natapirowane do góry.

- wszelkie ogromne ozdoby do włosów, zazwyczaj kwiaty

- modne są spinki zapinane jakieś 4 cm nad czołem ( te ozdoby zdyskredytowały w tym sezonie opaski)

- karbowane włosy, często w takiej formie, że do połowy głowy włosy mają być wyprostowane ( górna ich część) natomiast dolna ma być potraktowana karbownicą - ponoć ma wyglądać teatralnie

- niedbały przedziałek przez środek głowy

- gruba grzywka na skos

- ozdobna, ogromna biżuteria

Mniej więcej tak powinna się kształtować nasza głowa w sezonie jesień - zima 2009/2010 :)0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
MAGIC VISAGE © 2012 | Designed by Rumah Dijual, in collaboration with Buy Dofollow Links! =) , Lastminutes and Ambien Side Effects